Firma

Firma "El-Metex-2" jest firmą rodzinną założoną w kwietniu 1998r. Głównym przedmiotem działalności był handel hurtowy artykułami elektrycznymi oraz usługi elektrotechniczne. Działalność ta jest prowadzona do dnia dzisiejszego w Turku przy ul. Komunalnej 6a w obiektach które są własnością firmy. Równocześnie wykorzystując własne obiekty rozpoczęliśmy produkcję wyrobów metalowych w kooperacji z potentatem na rynku mebli – firmą PROFIM oraz firmą SITS.

Zakup kolejnych obiektów umożliwił nam rozwój firmy, zwiększenie produkcji oraz wdrożenie nowych produktów: podłokietników, stelaży foteli biurowych oraz konstrukcji nośnych do biurek.

  

Jakość wykonywanych przez nas produktów oraz terminowość zleceń zaowocowały kolejnymi kontraktami z firmami Andrewex (znanym wykonawcą konstrukcji drewnianych) , Box-Pack (producentem koszy i opakowań metalowych) jak również firmą Farpol ( producentem napoi)

Równolegle rozwijamy handel artykułami elektrycznymi, prowadzimy budowy stacji SN, oraz linii kablowych NN i SN, jak również zajmujemy się montażem konstrukcji metalowych (hale produkcyjne).

Zlecenia staramy się wykonywać starannie i terminowo. Jesteśmy elastyczni i co najważniejsze konkurencyjni cenowo.

Najlepszym potwierdzeniem naszej działalności są listy referencyjne naszych klientów.JAKOŚĆ

Jakość wykonywanych produktów oraz terminowość zleceń owocują kontraktami z wieloma odbiorcami elementów metalowych.

"El-Metex-2" to rodzinne przedsiębiorstwo, funkcjonujące od 1998 roku. Wysoka jakość produktów i usług, terminowość i sumienność to cechy, za które cenią nas nasi kontrahenci, wśród których są czołowe polskie firmy przemysłu drzewnego czy meblarskiego.

Filarem działalności naszej firmy jest min. wytwarzanie różnego typu podzespołów, stelaży mebli biurowych itp., czyli produkcja metalowa. "El-Metex-2" oferuje także szeroką gamę usług elektrotechnicznych, takich jak np. montaż instalacji elektrotechnicznych, sieci komputerowych i systemów monitorowania i wiele innych. Prowadzimy również hurtownię artykułów elektrotechnicznych.

Jak przystało na nowoczesną firmę, "El-Metex-2" zapewnia swoim klientom możliwość korzystania ze Sklepu On-line. Dzięki takiemu rozwiązaniu w szybki, łatwy i bezpieczny sposób można dokonywać zakupu produktów spośród całej gamy asortymentu metalowych stołów, krzeseł i łóżek, zestawów ogrodowych i mebli sklepowych.

 


   
Projekt i realizacja online24.pl